Znajdź worek do swojego odkurzacza Z.W.T.

Znajdź worek do swojego odkurzacza

Worki do odkurzacza Z.W.T.

W naszej ofercie znajdą Państwo worki pasujące do 3 różnych modeli odkurzaczy Z.W.T.. Wszystkie produkty poukładane są w sposób alfabetyczny, aby ułatwić Państwu zakupy. Do Państwa dyspozycji oddajemy również bardzo przejrzysty formularz wyszukiwania. W razie ewentualnych problemów jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wszystkie oferowane przez nas worki do odkurzaczy Z.W.T. wykonane są z doskonałej jakości mikrowłókna, którego producentem jest lider na polskim rynku worków do odkurzaczy, firma WORWO.

Worki do odkurzacza Z.W.T. BS 960
6 worków
18 worków
36 worków
14,70
39,50
71,00
Worki do odkurzacza Z.W.T. BS 960 E
6 worków
18 worków
36 worków
14,70
39,50
71,00
Worki do odkurzacza Z.W.T. BS 969
6 worków
18 worków
36 worków
14,70
39,50
71,00

Znaleziono łącznie 3 worków

Największy sklep z workami do odkurzacza Z.W.T.

W naszym sklepie możesz znaleźć worki do odkurzaczy Z.W.T. pasujące do 3 modeli tego producenta. Sprzedawane przez nas produkty oferujemy w 3 pakietach. Dzięki czemu możesz dopasować naszą ofertę do swoich potrzeb. Dzięki wąskiej specjalizacji oferujemy worki pasujące do ponad 432 marek odkurzaczy. Specjalistyczny formularz wyszukiwania pozwala szybko i bezproblemowo w oparciu o nazwę producenta i model odkurzacza znaleźć odpowiedni worek. Zakupione w naszym sklepie produkty możesz bez podania przyczyny zwrócić w ciągu 14 dni. Wszystkie prezentowane przez nas produkty zawsze znajdują się w naszym magazynie. Jeżeli w naszej ofercie nie potrafisz odnaleźć pasujących worków do swojego odkurzacza zapraszamy do kontaktu - postaramy się pomóc. Produkty posortowane są w sposób alfabetyczy. Dla ułatwienia możesz skorzystać z przejrzystego formularza wyszukiwania. Wszystkie sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Z.W.T. wykonane są z mikrowłókna.

Dlaczego nasze worki?

Worki do odkurzacza z mikrowłókna są 3 krotnie bardziej wydajne niż worki papierowych. Wysoka jakość stosowanych materiałów oraz zaawansowanych proces produkcji w porównaniu do produktów konkurencji zapewnia filtrację lepszą o 29%. Sprzedawane przez nas worki zatrzymują cząsteczki o rozmiarze 0,3 tysięcznych milimetra. Tak wydajna filtracja redukuje objawy alergii Twojej rodziny. Restrykcyjna proces produkcji i kontrola jakości gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz szczelność worków. Sprzedawane przez nas worki produkowane są w oparciu o ekologiczne technologie. Sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Z.W.T. - są zastępczymi modelami produkowanymi przez firmę WORWO

Worki do innych marek

Wysyłka w 24 godziny

Worki do odkurzacza Z.W.T. zawsze wysyłamy w przeciągu 24 godzin.

14 dni na zwrot

Masz 14 dni za zwrot zakupionych worków do odkurzaczy.

Support

Szukasz innego worka Z.W.T. do swojego odkurzacza? Skontaktuj się z nami.