Znajdź worek do swojego odkurzacza SINGER

Znajdź worek do swojego odkurzacza

Worki do odkurzacza Singer

W naszej ofercie znajdą Państwo worki pasujące do 5 różnych modeli odkurzaczy Singer. Wszystkie produkty posortowane są w sposób alfabetyczny, aby ułatwić korzystanie ze sklepu i szybkie odnalezienie wybranego produktu. Stworzyliśmy dla Państwa również przejrzysty formularza wyszukiwania - w razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt. Wszystkie sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Singer wykonane są z najwyższej jakości mikrowłókna. Ich producentem jest lider na rynku polskich worków do odkurzaczy, firma WORWO.

Worki do odkurzacza Singer Cyclone 1000
4 worki
12 worków
24 worki
16,20
42,00
79,00
Worki do odkurzacza Singer Force 10
4 worki
12 worków
24 worki
10,00
29,50
55,00
Worki do odkurzacza Singer Junior 1000
4 worki
12 worków
24 worki
16,20
42,00
79,00
Worki do odkurzacza Singer Tonic Line
4 worki
12 worków
24 worki
10,00
29,50
55,00
Worki do odkurzacza Singer Torce 10
4 worki
12 worków
24 worki
10,00
29,50
55,00

Znaleziono łącznie 5 worków

Największy sklep z workami do odkurzacza SINGER

W naszym sklepie możesz znaleźć worki do odkurzaczy Singer pasujące do 5 modeli tego producenta. Sprzedawane przez nas produkty oferujemy w 3 pakietach. Dzięki czemu możesz dopasować naszą ofertę do swoich potrzeb. Dzięki wąskiej specjalizacji oferujemy worki pasujące do ponad 432 marek odkurzaczy. Specjalistyczny formularz wyszukiwania pozwala szybko i bezproblemowo w oparciu o nazwę producenta i model odkurzacza znaleźć odpowiedni worek. Zakupione w naszym sklepie produkty możesz bez podania przyczyny zwrócić w ciągu 14 dni. Wszystkie prezentowane przez nas produkty zawsze znajdują się w naszym magazynie. Jeżeli w naszej ofercie nie potrafisz odnaleźć pasujących worków do swojego odkurzacza zapraszamy do kontaktu - postaramy się pomóc. Produkty posortowane są w sposób alfabetyczy. Dla ułatwienia możesz skorzystać z przejrzystego formularza wyszukiwania. Wszystkie sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Singer wykonane są z mikrowłókna.

Dlaczego nasze worki?

Worki do odkurzacza z mikrowłókna są 3 krotnie bardziej wydajne niż worki papierowych. Wysoka jakość stosowanych materiałów oraz zaawansowanych proces produkcji w porównaniu do produktów konkurencji zapewnia filtrację lepszą o 29%. Sprzedawane przez nas worki zatrzymują cząsteczki o rozmiarze 0,3 tysięcznych milimetra. Tak wydajna filtracja redukuje objawy alergii Twojej rodziny. Restrykcyjna proces produkcji i kontrola jakości gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz szczelność worków. Sprzedawane przez nas worki produkowane są w oparciu o ekologiczne technologie. Sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Singer - są zastępczymi modelami produkowanymi przez firmę WORWO

Worki do innych marek

Wysyłka w 24 godziny

Worki do odkurzacza Singer zawsze wysyłamy w przeciągu 24 godzin.

14 dni na zwrot

Masz 14 dni za zwrot zakupionych worków do odkurzaczy.

Support

Szukasz innego worka Singer do swojego odkurzacza? Skontaktuj się z nami.