Znajdź worek do swojego odkurzacza SHOP VAC

Znajdź worek do swojego odkurzacza

Worki do odkurzacza Shop Vac

W ofercie posiadamy worki pasujące do 4 różnych modeli odkurzaczy Shop Vac - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie są posortowane w sposób alfabetyczny, odnalezienie odpowiedniego produktu jest więc wyjątkowo łatwe. W przypadku jakichkolwiek problemów bardzo prosimy o kontakt. Najwyższą jakość sprzedawanych przez nas worków do odkurzaczy Shop Vac kontroluje ich producent - polska firma WORWO.

Worki do odkurzacza Shop Vac 905.33
5 worków
15 worków
30 worków
23,50
65,00
125,00
Worki do odkurzacza Shop Vac 905.34
5 worków
15 worków
30 worków
23,50
65,00
125,00
Worki do odkurzacza Shop Vac Aspen
4 worki
12 worków
24 worki
10,30
26,10
50,00
Worki do odkurzacza Shop Vac Bidon
2 worki
6 worków
12 worków
8,80
23,50
43,50

Znaleziono łącznie 4 worków

Największy sklep z workami do odkurzacza SHOP VAC

W naszym sklepie możesz znaleźć worki do odkurzaczy Shop Vac pasujące do 4 modeli tego producenta. Sprzedawane przez nas produkty oferujemy w 3 pakietach. Dzięki czemu możesz dopasować naszą ofertę do swoich potrzeb. Dzięki wąskiej specjalizacji oferujemy worki pasujące do ponad 432 marek odkurzaczy. Specjalistyczny formularz wyszukiwania pozwala szybko i bezproblemowo w oparciu o nazwę producenta i model odkurzacza znaleźć odpowiedni worek. Zakupione w naszym sklepie produkty możesz bez podania przyczyny zwrócić w ciągu 14 dni. Wszystkie prezentowane przez nas produkty zawsze znajdują się w naszym magazynie. Jeżeli w naszej ofercie nie potrafisz odnaleźć pasujących worków do swojego odkurzacza zapraszamy do kontaktu - postaramy się pomóc. Produkty posortowane są w sposób alfabetyczy. Dla ułatwienia możesz skorzystać z przejrzystego formularza wyszukiwania. Wszystkie sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Shop Vac wykonane są z mikrowłókna.

Dlaczego nasze worki?

Worki do odkurzacza z mikrowłókna są 3 krotnie bardziej wydajne niż worki papierowych. Wysoka jakość stosowanych materiałów oraz zaawansowanych proces produkcji w porównaniu do produktów konkurencji zapewnia filtrację lepszą o 29%. Sprzedawane przez nas worki zatrzymują cząsteczki o rozmiarze 0,3 tysięcznych milimetra. Tak wydajna filtracja redukuje objawy alergii Twojej rodziny. Restrykcyjna proces produkcji i kontrola jakości gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz szczelność worków. Sprzedawane przez nas worki produkowane są w oparciu o ekologiczne technologie. Sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Shop Vac - są zastępczymi modelami produkowanymi przez firmę WORWO

Worki do innych marek

Wysyłka w 24 godziny

Worki do odkurzacza Shop Vac zawsze wysyłamy w przeciągu 24 godzin.

14 dni na zwrot

Masz 14 dni za zwrot zakupionych worków do odkurzaczy.

Support

Szukasz innego worka Shop Vac do swojego odkurzacza? Skontaktuj się z nami.