Znajdź worek do swojego odkurzacza HORN

Znajdź worek do swojego odkurzacza

Worki do odkurzacza Horn

W naszej ofercie znajdują się worki pasujące do 4 różnych modeli odkurzaczy Horn. Wszystkie produkty na stronie internetowej posortowane są w sposób alfabetyczny. Przygotowaliśmy również przejrzysty formularz wyszukiwania, aby zakupy w naszym sklepie były dla każdego czystą przyjemnością. Wszystkie worki do odkurzacza Horn znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z mikrowłókna. Ich producentem jest polska firma WORWO, która dba, aby każdy worek przeszedł szczegółową kontrolę jakości.

Worki do odkurzacza Horn 151 E Fereo
4 worki
12 worków
24 worki
20,00
55,00
105,00
Worki do odkurzacza Horn HV 130 A
4 worki
12 worków
24 worki
20,00
55,00
105,00
Worki do odkurzacza Horn HV 140
4 worki
12 worków
24 worki
7,70
20,00
37,20
Worki do odkurzacza Horn HV 140 E
4 worki
12 worków
24 worki
7,70
20,00
37,20

Znaleziono łącznie 4 worków

Największy sklep z workami do odkurzacza HORN

W naszym sklepie możesz znaleźć worki do odkurzaczy Horn pasujące do 4 modeli tego producenta. Sprzedawane przez nas produkty oferujemy w 3 pakietach. Dzięki czemu możesz dopasować naszą ofertę do swoich potrzeb. Dzięki wąskiej specjalizacji oferujemy worki pasujące do ponad 432 marek odkurzaczy. Specjalistyczny formularz wyszukiwania pozwala szybko i bezproblemowo w oparciu o nazwę producenta i model odkurzacza znaleźć odpowiedni worek. Zakupione w naszym sklepie produkty możesz bez podania przyczyny zwrócić w ciągu 14 dni. Wszystkie prezentowane przez nas produkty zawsze znajdują się w naszym magazynie. Jeżeli w naszej ofercie nie potrafisz odnaleźć pasujących worków do swojego odkurzacza zapraszamy do kontaktu - postaramy się pomóc. Produkty posortowane są w sposób alfabetyczy. Dla ułatwienia możesz skorzystać z przejrzystego formularza wyszukiwania. Wszystkie sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Horn wykonane są z mikrowłókna.

Dlaczego nasze worki?

Worki do odkurzacza z mikrowłókna są 3 krotnie bardziej wydajne niż worki papierowych. Wysoka jakość stosowanych materiałów oraz zaawansowanych proces produkcji w porównaniu do produktów konkurencji zapewnia filtrację lepszą o 29%. Sprzedawane przez nas worki zatrzymują cząsteczki o rozmiarze 0,3 tysięcznych milimetra. Tak wydajna filtracja redukuje objawy alergii Twojej rodziny. Restrykcyjna proces produkcji i kontrola jakości gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz szczelność worków. Sprzedawane przez nas worki produkowane są w oparciu o ekologiczne technologie. Sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Horn - są zastępczymi modelami produkowanymi przez firmę WORWO

Worki do innych marek

Wysyłka w 24 godziny

Worki do odkurzacza Horn zawsze wysyłamy w przeciągu 24 godzin.

14 dni na zwrot

Masz 14 dni za zwrot zakupionych worków do odkurzaczy.

Support

Szukasz innego worka Horn do swojego odkurzacza? Skontaktuj się z nami.