Znajdź worek do swojego odkurzacza HOMEFRIEND

Znajdź worek do swojego odkurzacza

Worki do odkurzacza Homefriend

W ofercie posiadamy worki pasujące do 2 modeli odkurzaczy Homefriend. Produkty posortowane są w sposób alfabetyczny. Dla ułatwienia możesz skorzystać z przejrzystego formularza wyszukiwania. Wszystkie sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Homefriend wykonane są z mikrowłókna - polski producent WORWO.

Worki do odkurzacza Homefriend JCV-2007
4 worki
12 worków
24 worki
8,00
20,00
37,00
Worki do odkurzacza Homefriend VAC16J41st
4 worki
12 worków
24 worki
7,90
19,50
35,90

Znaleziono łącznie 2 worków

Największy sklep z workami do odkurzacza HOMEFRIEND

W naszym sklepie możesz znaleźć worki do odkurzaczy Homefriend pasujące do 2 modeli tego producenta. Sprzedawane przez nas produkty oferujemy w 3 pakietach. Dzięki czemu możesz dopasować naszą ofertę do swoich potrzeb. Dzięki wąskiej specjalizacji oferujemy worki pasujące do ponad 432 marek odkurzaczy. Specjalistyczny formularz wyszukiwania pozwala szybko i bezproblemowo w oparciu o nazwę producenta i model odkurzacza znaleźć odpowiedni worek. Zakupione w naszym sklepie produkty możesz bez podania przyczyny zwrócić w ciągu 14 dni. Wszystkie prezentowane przez nas produkty zawsze znajdują się w naszym magazynie. Jeżeli w naszej ofercie nie potrafisz odnaleźć pasujących worków do swojego odkurzacza zapraszamy do kontaktu - postaramy się pomóc. Produkty posortowane są w sposób alfabetyczy. Dla ułatwienia możesz skorzystać z przejrzystego formularza wyszukiwania. Wszystkie sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Homefriend wykonane są z mikrowłókna.

Dlaczego nasze worki?

Worki do odkurzacza z mikrowłókna są 3 krotnie bardziej wydajne niż worki papierowych. Wysoka jakość stosowanych materiałów oraz zaawansowanych proces produkcji w porównaniu do produktów konkurencji zapewnia filtrację lepszą o 29%. Sprzedawane przez nas worki zatrzymują cząsteczki o rozmiarze 0,3 tysięcznych milimetra. Tak wydajna filtracja redukuje objawy alergii Twojej rodziny. Restrykcyjna proces produkcji i kontrola jakości gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz szczelność worków. Sprzedawane przez nas worki produkowane są w oparciu o ekologiczne technologie. Sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Homefriend - są zastępczymi modelami produkowanymi przez firmę WORWO

Wysyłka w 24 godziny

Worki do odkurzacza Homefriend zawsze wysyłamy w przeciągu 24 godzin.

14 dni na zwrot

Masz 14 dni za zwrot zakupionych worków do odkurzaczy.

Support

Szukasz innego worka Homefriend do swojego odkurzacza? Skontaktuj się z nami.