Znajdź worek do swojego odkurzacza ROYAL LUX

Znajdź worek do swojego odkurzacza

Worki do odkurzacza Royal Lux

W ofercie posiadamy worki pasujące do 3 różnych modeli odkurzaczy Royal Lux - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie są posortowane w sposób alfabetyczny, odnalezienie odpowiedniego produktu jest więc wyjątkowo łatwe. W przypadku jakichkolwiek problemów bardzo prosimy o kontakt. Najwyższą jakość sprzedawanych przez nas worków do odkurzaczy Royal Lux kontroluje ich producent - polska firma WORWO.

Worki do odkurzacza Royal Lux CH 717-120
4 worki
12 worków
24 worki
8,90
22,50
41,00
Worki do odkurzacza Royal Lux FD 12 E
5 worków
15 worków
30 worków
19,00
56,00
110,00
Worki do odkurzacza Royal Lux FD 221 E
5 worków
15 worków
30 worków
19,00
56,00
110,00

Znaleziono łącznie 3 worków

Największy sklep z workami do odkurzacza ROYAL LUX

W naszym sklepie możesz znaleźć worki do odkurzaczy Royal Lux pasujące do 3 modeli tego producenta. Sprzedawane przez nas produkty oferujemy w 3 pakietach. Dzięki czemu możesz dopasować naszą ofertę do swoich potrzeb. Dzięki wąskiej specjalizacji oferujemy worki pasujące do ponad 432 marek odkurzaczy. Specjalistyczny formularz wyszukiwania pozwala szybko i bezproblemowo w oparciu o nazwę producenta i model odkurzacza znaleźć odpowiedni worek. Zakupione w naszym sklepie produkty możesz bez podania przyczyny zwrócić w ciągu 14 dni. Wszystkie prezentowane przez nas produkty zawsze znajdują się w naszym magazynie. Jeżeli w naszej ofercie nie potrafisz odnaleźć pasujących worków do swojego odkurzacza zapraszamy do kontaktu - postaramy się pomóc. Produkty posortowane są w sposób alfabetyczy. Dla ułatwienia możesz skorzystać z przejrzystego formularza wyszukiwania. Wszystkie sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Royal Lux wykonane są z mikrowłókna.

Dlaczego nasze worki?

Worki do odkurzacza z mikrowłókna są 3 krotnie bardziej wydajne niż worki papierowych. Wysoka jakość stosowanych materiałów oraz zaawansowanych proces produkcji w porównaniu do produktów konkurencji zapewnia filtrację lepszą o 29%. Sprzedawane przez nas worki zatrzymują cząsteczki o rozmiarze 0,3 tysięcznych milimetra. Tak wydajna filtracja redukuje objawy alergii Twojej rodziny. Restrykcyjna proces produkcji i kontrola jakości gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz szczelność worków. Sprzedawane przez nas worki produkowane są w oparciu o ekologiczne technologie. Sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Royal Lux - są zastępczymi modelami produkowanymi przez firmę WORWO

Worki do innych marek

Wysyłka w 24 godziny

Worki do odkurzacza Royal Lux zawsze wysyłamy w przeciągu 24 godzin.

14 dni na zwrot

Masz 14 dni za zwrot zakupionych worków do odkurzaczy.

Support

Szukasz innego worka Royal Lux do swojego odkurzacza? Skontaktuj się z nami.