Znajdź worek do swojego odkurzacza SHIVAKI

Znajdź worek do swojego odkurzacza

Worki do odkurzacza Shivaki

W ofercie posiadamy worki pasujące do 4 różnych modeli odkurzaczy Shivaki - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie są posortowane w sposób alfabetyczny, odnalezienie odpowiedniego produktu jest więc wyjątkowo łatwe. W przypadku jakichkolwiek problemów bardzo prosimy o kontakt. Najwyższą jakość sprzedawanych przez nas worków do odkurzaczy Shivaki kontroluje ich producent - polska firma WORWO.

Worki do odkurzacza Shivaki SVC-1409 Blizzard
6 worków
18 worków
36 worków
14,70
39,50
71,00
Worki do odkurzacza Shivaki SVC-1409 Sirokko
6 worków
18 worków
36 worków
14,70
39,50
71,00
Worki do odkurzacza Shivaki SVC-1418 Zephir
6 worków
18 worków
36 worków
14,70
39,50
71,00
Worki do odkurzacza Shivaki SVC-1420 Boreas
6 worków
18 worków
36 worków
14,70
39,50
71,00

Znaleziono łącznie 4 worków

Największy sklep z workami do odkurzacza SHIVAKI

W naszym sklepie możesz znaleźć worki do odkurzaczy Shivaki pasujące do 4 modeli tego producenta. Sprzedawane przez nas produkty oferujemy w 3 pakietach. Dzięki czemu możesz dopasować naszą ofertę do swoich potrzeb. Dzięki wąskiej specjalizacji oferujemy worki pasujące do ponad 432 marek odkurzaczy. Specjalistyczny formularz wyszukiwania pozwala szybko i bezproblemowo w oparciu o nazwę producenta i model odkurzacza znaleźć odpowiedni worek. Zakupione w naszym sklepie produkty możesz bez podania przyczyny zwrócić w ciągu 14 dni. Wszystkie prezentowane przez nas produkty zawsze znajdują się w naszym magazynie. Jeżeli w naszej ofercie nie potrafisz odnaleźć pasujących worków do swojego odkurzacza zapraszamy do kontaktu - postaramy się pomóc. Produkty posortowane są w sposób alfabetyczy. Dla ułatwienia możesz skorzystać z przejrzystego formularza wyszukiwania. Wszystkie sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Shivaki wykonane są z mikrowłókna.

Dlaczego nasze worki?

Worki do odkurzacza z mikrowłókna są 3 krotnie bardziej wydajne niż worki papierowych. Wysoka jakość stosowanych materiałów oraz zaawansowanych proces produkcji w porównaniu do produktów konkurencji zapewnia filtrację lepszą o 29%. Sprzedawane przez nas worki zatrzymują cząsteczki o rozmiarze 0,3 tysięcznych milimetra. Tak wydajna filtracja redukuje objawy alergii Twojej rodziny. Restrykcyjna proces produkcji i kontrola jakości gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz szczelność worków. Sprzedawane przez nas worki produkowane są w oparciu o ekologiczne technologie. Sprzedawane przez nas worki do odkurzaczy Shivaki - są zastępczymi modelami produkowanymi przez firmę WORWO

Worki do innych marek

Wysyłka w 24 godziny

Worki do odkurzacza Shivaki zawsze wysyłamy w przeciągu 24 godzin.

14 dni na zwrot

Masz 14 dni za zwrot zakupionych worków do odkurzaczy.

Support

Szukasz innego worka Shivaki do swojego odkurzacza? Skontaktuj się z nami.