Worki na śmieci łazienkowe

W naszej ofercie posiadamy niezwykle wytrzymałe worki łazienkowe. Przydadzą się wszystkim tym, którzy w swoich łazienkach mają małe kosze na śmieci. Nasze worki idealnie dopasują się do ich standardowej pojemności. Ponadto są wykonane z białej, estetycznej folii HDPE, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i odporne na rozdarcia. Dzięki naszym workom uporasz się z łazienkowymi odpadami i nie będziesz roznosić bakterii do innych pomieszczeń.

Pojemność worka na śmieci
Pojemność:
20L
Rolka:
40 szt
Grubość:
7 mikronów
Kolor:
Biały
Folia:
HDPE
Typ:
Worki zwykłe
1 rolka
3 rolki
5 rolek
4,40
12,90
21,00

Polecamy również kosze na śmieci

Pojemność
25L
Przeznaczenie
Do segregacji
Wymiary
40x23,5x34cm
Waga
1kg
Kolor
zielony
Materiał
tworzywo
Pojemność
28L
Przeznaczenie
Do segregacji
Wymiary
50x36x29cm
Waga
2kg
Kolor
czarno-żółty
Materiał
tworzywo ABS
Pojemność
10L
Przeznaczenie
ogólne
Wymiary
24,8x18,1x33cm
Waga
0,3kg
Kolor
czerwono-czarny
Materiał
tworzywo
Pojemność
50L
Przeznaczenie
ogólne
Wymiary
40,1x29,8x60,2cm
Waga
1,2kg
Kolor
czerwono-czarny
Materiał
tworzywo

Największy sklep z workami na śmieci

Łazienka to specyficzne środowisko, pełnie zanieczyszczeń i czyhających bakterii. Przeznaczone do tego miejsca kosze na śmieci są zazwyczaj małe, ponieważ samo pomieszczenie także przeważnie nie jest duże. Dlatego elementy wyposażenia muszą być dopasowane do przestrzeni. Jeśli umieścisz w takim koszu na śmieci standardowe worki o pojemności 35l bądź większe, będą one wystawać z pojemnika. W trosce o estetykę Twoich wnętrz, w tym także łazienki, proponujemy Ci białe worki łazienkowe o pojemności 20l. To małe, ale niezwykle pojemne i wytrzymałe worki, które poradzą sobie z różnego rodzaju odpadami higienicznymi. Worki na śmieci do łazienki, które u nas znajdziesz, oferujemy w 3 pakietach. Dzięki temu możesz dopasować naszą ofertę do swoich potrzeb. Zakupione w naszym sklepie worki na śmieci możesz bez podania przyczyny zwrócić w ciągu 14 dni. Wszystkie prezentowane przez nas produkty zawsze znajdują się w naszym magazynie. Jeżeli w naszej ofercie nie potrafisz odnaleźć odpowiedniego dla siebie worka, zapraszamy do kontaktu – postaramy się pomóc.

Dlaczego nasze worki?

Worki z folii HDPE są bardzo wytrzymałe, szczególnie w kontakcie z łazienkowymi odpadkami. Resztki zmywacza do paznokci nie rozpuszczą worka, ale też w żaden sposób go nie uszkodzą. Pojemność tych worków to 20l, jednak w rolce jest ich aż 40 sztuk, dlatego wystarczą Ci na długie tygodnie użytkowania. Mały kosz na śmieci w łazience jest niezwykle ważny dla higieny i zdrowia domowników. Wszystkie odpady wytworzone w łazience, powinny w niej pozostać, do czasu bezpośredniego wyniesienia ich z domu. Do tego niezbędne będą worki, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Ładny, niewielki kosz na śmieci, postawiony w ustronnym miejscu, może być bardzo estetycznym elementem wyposażenia. Pod warunkiem, że będzie zaopatrzony w dobre, dopasowane worki łazienkowe.

Wysyłka w 24 godziny

Worki na śmieci łazienkowe zawsze wysyłamy w przeciągu 24 godzin.

14 dni na zwrot

Masz 14 dni za zwrot zakupionych worków łazienkowych.

Support

Szukasz innych worków łazienkowych? Skontaktuj się z nami.