Worki na śmieci łazienkowe

W naszej ofercie posiadamy niezwykle wytrzymałe worki łazienkowe. Przydadzą się wszystkim tym, którzy w swoich łazienkach mają małe kosze na śmieci. Nasze worki idealnie dopasują się do ich standardowej pojemności. Ponadto są wykonane z białej, estetycznej folii HDPE, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i odporne na rozdarcia. Dzięki naszym workom uporasz się z łazienkowymi odpadami i nie będziesz roznosić bakterii do innych pomieszczeń.

Pojemność worka na śmieci
Pojemność:
20L
Rolka:
40 szt
Grubość:
7 mikronów
Kolor:
Biały
Folia:
HDPE
Typ:
Worki zwykłe
1 rolka
3 rolki
5 rolek
4,40
12,90
21,00

Polecamy również kosze na śmieci

Pojemność
25L
Przeznaczenie
ogólne
Wymiary
33,3x25,2x47,6cm
Waga
0,7kg
Kolor
zielono-czarny
Materiał
tworzywo
Pojemność
28L
Przeznaczenie
Do segregacji
Wymiary
50x36x29cm
Waga
2kg
Kolor
czarno-zielony
Materiał
tworzywo ABS
Pojemność
6L
Przeznaczenie
Do segregacji
Wymiary
23,5x20x20,8cm
Waga
0,3kg
Kolor
zielony
Materiał
tworzywo
Pojemność
10L
Przeznaczenie
ogólne
Wymiary
24,8x18,1x33cm
Waga
0,3kg
Kolor
srebrny-czarny
Materiał
tworzywo

Największy sklep z workami na śmieci

Łazienka to specyficzne środowisko, pełnie zanieczyszczeń i czyhających bakterii. Przeznaczone do tego miejsca kosze na śmieci są zazwyczaj małe, ponieważ samo pomieszczenie także przeważnie nie jest duże. Dlatego elementy wyposażenia muszą być dopasowane do przestrzeni. Jeśli umieścisz w takim koszu na śmieci standardowe worki o pojemności 35l bądź większe, będą one wystawać z pojemnika. W trosce o estetykę Twoich wnętrz, w tym także łazienki, proponujemy Ci białe worki łazienkowe o pojemności 20l. To małe, ale niezwykle pojemne i wytrzymałe worki, które poradzą sobie z różnego rodzaju odpadami higienicznymi. Worki na śmieci do łazienki, które u nas znajdziesz, oferujemy w 3 pakietach. Dzięki temu możesz dopasować naszą ofertę do swoich potrzeb. Zakupione w naszym sklepie worki na śmieci możesz bez podania przyczyny zwrócić w ciągu 14 dni. Wszystkie prezentowane przez nas produkty zawsze znajdują się w naszym magazynie. Jeżeli w naszej ofercie nie potrafisz odnaleźć odpowiedniego dla siebie worka, zapraszamy do kontaktu – postaramy się pomóc.

Dlaczego nasze worki?

Worki z folii HDPE są bardzo wytrzymałe, szczególnie w kontakcie z łazienkowymi odpadkami. Resztki zmywacza do paznokci nie rozpuszczą worka, ale też w żaden sposób go nie uszkodzą. Pojemność tych worków to 20l, jednak w rolce jest ich aż 40 sztuk, dlatego wystarczą Ci na długie tygodnie użytkowania. Mały kosz na śmieci w łazience jest niezwykle ważny dla higieny i zdrowia domowników. Wszystkie odpady wytworzone w łazience, powinny w niej pozostać, do czasu bezpośredniego wyniesienia ich z domu. Do tego niezbędne będą worki, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Ładny, niewielki kosz na śmieci, postawiony w ustronnym miejscu, może być bardzo estetycznym elementem wyposażenia. Pod warunkiem, że będzie zaopatrzony w dobre, dopasowane worki łazienkowe.

Wysyłka w 24 godziny

Worki na śmieci łazienkowe zawsze wysyłamy w przeciągu 24 godzin.

14 dni na zwrot

Masz 14 dni za zwrot zakupionych worków łazienkowych.

Support

Szukasz innych worków łazienkowych? Skontaktuj się z nami.